Головна Види полювання Фотогалерея Послуги Відгуки Контакти

+38 (044) 253-59-54

+38 (067) 693-80-42

+38 (045) 913-74-15

Україна, Київська область,

Іванківський район,

с. Тетерівське, вул. Лісова, 48

E-mail: polissyahunt@gmail.com 

«Колективне полювання»

Колективне полювання – це справа для дружнього чоловічого колективу. Цей вид полювання виховує почуття колективізму та відчуття «плеча товариша». Головні постулати колективного полювання – взаємовиручка, дисципліна та обережність.

Колективні полювання проводяться облавою (загоном) за допомогою єгерів-нагоничів та спеціально навчених собак.

Колективні полювання проводяться тільки в умовах гарної видимості з настанням повного ранку, сходу туману або завершення снігопаду.

Важливою умовою безпеки при проведенні колективних полювань є жорстке дотримання правил, дисципліни та безперечне виконання наказів розпорядника полювання, чітке знання усіма учасниками полювання техніки безпеки: заряджати зброю тільки після розташування усіх мисливців на своїх місцях (номерах) та розряджання зброї, не сходячи з номера, одразу після сигналу про завершення полювання від головного єгеря.

Місця загону та оклад звіра визначає головний єгер, що проводить полювання. Він же розставляє стрілків на номери лінії для пострілу.

Кожен мисливець, який стоїть на номері, повинен знати розташування сусідів по номерам, а також точно визначити кути для пострілу, які убезпечать від ризику його товаришів. Стоячи на номері слід зберігати абсолютну тишу, не рухатись, не курити, бути вкрай уважним. Сходити з номера дозволяється лише після сигналу розпорядника полювання та розрядивши перед цим свою рушницю.

Сам процес загону полягає в тому, що єгері та розпорядник полювання обходять ділянки лісу, визначають наявність звіра в окладі та виставляють лінію стрілків. Далі нагоничі заганяють звіра на лінію стрілків.

Наше мисливське господарство забезпечить наявність досвідчених єгерів, розпорядника полювання, тренованих собак, що дозволяє розраховувати на результативне полювання.

Правильно організоване колективне полювання дозволить вам відчути справжнє почуття куражу та азарту!

Більше фото мисливської бази