Головна Види полювання Фотогалерея Послуги Відгуки Контакти

+38 (044) 253-59-54

+38 (067) 693-80-42

+38 (045) 913-74-15

Україна, Київська область,

Іванківський район,

с. Тетерівське, вул. Лісова, 48

E-mail: polissyahunt@gmail.com 

«Індивідуальне полювання»

Індивідуальне полювання – феєрверк емоцій та вражень. Саме тому з кожним днем індивідуальне полювання стає дедалі популярнішим. Саме цей вид полювання передбачає спілкування з природою сам-на-сам, що дозволяє максимально зануритись у своє захоплення, відчути прадавні інстинкти людини, отримати максимум задоволення та «дозу адреналіну»!

Спеціалізоване мисливське господарство «Полісся» пропонує індивідуальне полювання з підходу або з вишки на кабана, оленя, лося, косулю. А також полювання на вовка, зайця, лисицю.

Полювання з вишки підійде для будь-якого мисливця, адже не потребує спеціальної підготовки. Цей вид полювання полягає в тому, що мисливець знаходиться на спеціальній вишці, де й вичікує момент, коли тварини прийдуть на підгодівлю. Полювання з вишки відкриває мисливцю прекрасний вид на місце підгодівлі, що дає можливість роздивитись, обрати та здобути кращі екземпляри трофеїв.

Полювання з підходу є доволі важким способом полювання, адже мисливцю необхідно самостійно від слідкувати місця годівлі та переходів тварин. Полювання з підходу проводиться тільки на світанку, тому що у вранішні години усі копитні, особливо косулі, годуються та переміщуються з місць випасу до місць денного знаходження менш насторожено, аніж вдень або ввечері. Щоб підійти на максимально близьку відстань, необхідно також знати особливості поведінки тварин. Вирішити це завдання та вивести до місць найбільш вирогідної зустрічі зі звіром допоможе досвідчений єгер, який буде супроводжувати мисливця.

Від мисливця ж для успішного завершення процесу необхідне вміння добре маскуватися, мати терпіння та витримку, а головне – влучно стріляти.

Індивідуальне полювання є трофейним, тому кожен мисливець може забрати з «поля бою» свою винагороду за витримку, мужність та влучність.

Більше фото мисливської бази